726 práce v Kaplice

Recepce

Top Job / Plný úvazek / Praha / Deminka Palace

.

Klientský poradce

Top Job / Plný úvazek / Žďár nad Sázavou

Práce s klienty - Klientský servis - Správce e-shopu - Koordinace nových lidí Požadujeme - Plnoletost - Zodpovědnost - Komunikativnost - Spolehlivost - Chuť učit se novým věcem Nabízíme - Možnost přivýdělku - Zajímavý a efektivní způsob práce - Osobní a ziskový růst.

Dělník/ce do výroby ČK

Top Job / Plný úvazek / Český Krumlov / 14.4km / MANPOWER, s.r.o.

zázemí silné společnosti - příjemné, moderní pracovní prostředí - příspěvek na dopravu - bonusový program - příspěvek na stravu - dovolená 25 dní V případě zájmu nás můžete také kontaktovat na tel. 736 758 715. - obsluha strojů a zařízení ve výrobě - práce je charakte.

Letní brigáda na 1 směnu v Kaplici

/ Plný úvazek / Kaplice / MANPOWER, s.r.o.

zajímavé platové hodnocení - pravidelnou brigádu po dobu cca 2 měsíců na ranní směnu - práci v příjemném pracovním prostředí - odměny Přemýšlíte jak naložit s volným časem v letních měsících? Nevadí Vám manuální práce? Nabízíme Vám jednoduchou montážní práci na 1 směn.

Svářeč - zámečník

/ Plný úvazek / Kaplice / Jintes CB s.r.o.

Pracovní náplň •svařování plechových dílů a kovových konstrukcí Požadujeme •znalost svařování CO2, případně elektroda •znalost čtení výkresové dokumentace •vyučen v oboru (zámečník, instalatér, klempíř) •třísměnný provoz •ochota učit se novým věcem •spolehlivost Nabízí.

Elektrotechnik

/ Plný úvazek / Kaplice / Jintes CB s.r.o.

Náplň práce •technická podpora elektrovýroby - strojní elektrorozvaděče a kabelové svazky •samostatná komunikace s mateřským závodem v Rakousku •tvorba výrobní dokumentace - pracovní návody •uvádění změn a nových produktů do výroby •optimalizace výrobních postupů a pro.

Svářeč CO2 - od 22 - 28 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

mzda dle zkušeností a praxe (po zaučení až 28 000 Kč) - příplatky dle zákoníku práce - smlouva na hlavní pracovní poměr - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - dlouhodobé uplatnění - možnost přesčasů - příplatky dle zákoníku práce - nástup možný ihned - dovař.

Zámečník od 19 - 25 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

zajištěné ubytování zdarma - HPP - po zapracování možnost přesčasů - individuální odměny - čtvrtletní věrnostní prémie - odměna za nově přivedeného zaměstnance - dlouhodobé stabilní zaměstnání - dokončovací práce obrobených výrobků dle technické dokumentace - práce s.

Elektromechanik - 19 - 25 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

mzda dle praxe a zkušeností - příplatky a prémie navíc k uvedené mzdě - zajímavou a činorodou práci - dlouhodobé zaměstnání na HPP - placené a zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí - možnost závodního stravován.

Prázdninová brigáda v blízkosti centra ČB

Top Job / Plný úvazek / České Budějovice / 20.4km / MANPOWER, s.r.o.

platové hodnocení až 90 Kč/hod. - jednoduchou práci V případě zájmu nás můžete také kontaktovat na tel. 736 758 715. Nedaří se Vám najít brigádu na celé prázdniny? My jí pro Vás máme -) Nabízíme Vám jednoduchou práci v blízkosti centra Českých Budějovic. - manuální z.