713 práce v Kaplice

Kuchař - pravidelná brigáda

Top Job / Plný úvazek / Chocerady / ZFP Hotely, s.r.o. Hotel Akademie Naháč 3*+

Požadujemeznalost práce kuchaře česká kuchyně.

Samostatný referent strojů a zařízení

Top Job / Plný úvazek / České Budějovice / 20.4km

Náplň práce - tvorba systému řízení údržby - plánování aktivit údržby - prevenční a plánované opravy, tvorba návodek a provozních řádů, vyhodnocování technické a servisní kapacity, řízení servisních oprav, tvorba servisních vztahů, přejímky strojů a rozvoj technické zá.

Vývojář aplikací pro řídící systém

Top Job / Plný úvazek / České Budějovice / 20.4km

Náplň práce -programování aplikací pro řídící počítače (RTOS, Linux) -vývoj embedded systémů (znalost embedded Linux s BSP od společnosti TQ) -spolupráce s dodavateli, tvorba podkladů pro dodavatele, testování subdodávek -sestavování vlastní image dle potřeb HW a SW ap.

Operátor CNC od 20 - 27 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

zajímavou a dlouhodobou práci - smlouva na hlavní pracovní poměr - uvedená mzda je dle zkušeností a praxe - po zapracování další možnost prémiového příplatku - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - zajímavou a samostatnou práci - obsluha lisu Trumpf 5000 CNC.

Lakýrník

/ Plný úvazek / Kaplice / Adecco České Budějovice

stabilní pracovní místo - zajímavé mzdové ohodnocení - příspěvek na dojíždění a stravování - motivační benefity - možnost nástupu ihned - míchání a příprava barev - čištění a lakování dílů - práce ve třísměnném provozu - dokončené SOU tech. směru - orientace ve výrobn.

Lakýrník od 15 - 25 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

výhodné platové podmínky - plat je určován dle praxe - po zapracování přibývají měsíční prémie a čtvrtletní věrnostní prémie - dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - závodní stravování - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - práce v práškové lakovně - ob.

Svářeč CO2 - od 22 - 28 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

mzda dle zkušeností a praxe (po zaučení až 28 000 Kč) - příplatky dle zákoníku práce - smlouva na hlavní pracovní poměr - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - dlouhodobé uplatnění - možnost přesčasů - příplatky dle zákoníku práce - nástup možný ihned - dovař.

Elektromechanik - 19 - 25 000 Kč

/ Plný úvazek / Kaplice / UNIWORKS CB s.r.o.

mzda dle praxe a zkušeností - příplatky a prémie navíc k uvedené mzdě - zajímavou a činorodou práci - dlouhodobé zaměstnání na HPP - placené a zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí - možnost závodního stravován.

Manažer kvality - procesní specialista

/ Kaplice

Pro našeho významného klienta, který je mezinárodním partnerem pro chladící techniku, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality - Procesní specialista. VAŠE NÁPLŇ PRÁCE > mapování a standardizace stávajících procesů > podílet se na zlepšování na základě vyhodnocování.

Přivýdělek k Vašemu zaměstnání 15 - 20 tisíc Kč

Top Job / Plný úvazek / České Budějovice, Český Krumlov, Pisek, Strakonice / 20.4km / Bc. Jiřina Vilímková

Nabídka - práce vedená z domu na hlavní (6-8 hodin) či vedlejší činnost (2-3 hodiny) - zázemí zavedené a prosperující, obchodně poradenské mezinárodní firmy - využití počítače a internetu - flexibilní pracovní doba - možnost uplatnění pro muže i ženy na několika pracovn.