665 práce v Kaplice

Kuchař/ka studená kuchyně

Top Job / Plný úvazek / Praha / Ristorante Manu

Náplň prácepříprava pokrmů studené kuchyně možnost posunu na jinou pozici Požadujemenadšení a chuť minimální zkušenost pracovitost.

Top Job / Plný úvazek / Tábor / 69.3km

Máte zkušenosti s pozicí procesního inženýra. Rozumíte plastům a rádi byste se stali součástí plánovaného projektu v Jihočeském kraji? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (40-600.

Dělník ve strojírenské výrobě

Top Job / Plný úvazek / České Budějovice / 20.4km / MANPOWER, s.r.o.

zázemí silné společnosti - zajímavé platové hodnocení - bonusy, prémie - dotované stravné - nástup možný ihned - obsluha strojů a zařízení - manuální zručnost - fyzickou zdatnost - práce v 3 směnném provozu - spolehlivost, zodpovědnost.

Účetní

/ Plný úvazek / České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov / 14.4km / Jintes CB s.r.o.

Náplň práce Příprava podkladů pro přiznání DPH včetně souhrnného hlášení Příprava a účtování všech závěrkových operací včetně inventarizace Samostatné účtování účetních transakcí Příprava podkladů pro hlavní účetní knihu Příprava podkladů pro audit Spolupráce s externí.

Řidič LKW (vhodné také jako brigáda pro důchodce)

/ Kaplice

Hledáme časově flexibilního člověka, který vlastní ŘP skupiny C,profesní průkaz, má praxi v řízení nákladního vozu a je spolehlivý. Vhodné jako přivýdělek k důchodu. Jízdy po ČR,Rakousko cca 3x týdně.

Vedoucí logistiky

/ Kaplice

Vedoucí logistiky/senior disponent Náplň práce •odpovědnost za kompletní logistiku ve společnosti (vedení týmu lidí) •komunikace s vedením společnosti a se zákazníky •odpovědnost za náklady na logistiku a přepravu •komunikace se sklady a jejich koordinace •zavádění nov.

Svářeč CO2

/ Kaplice

dobré platové podmínky - příplatky dle zákoníku práce - smlouva na hlavní pracovní poměr - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - dlouhodobé uplatnění - možnost přesčasů - příplatky dle zákoníku práce - nástup možný ihned - dovařování a bodování konstrukcí - s.

Manažer kvality - procesní specialista

/ Kaplice

Pro našeho významného klienta, který je mezinárodním partnerem pro chladící techniku, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality - Procesní specialista. VAŠE NÁPLŇ PRÁCE > mapování a standardizace stávajících procesů > podílet se na zlepšování na základě vyhodnocování.

Výrobní technolog

/ Kaplice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Výrobní technolog. VAŠE NÁPLŇ PRÁCE > tvorba a optimalizace technologických postupů > příprava výrobní dokumentace (přenášení technických a technologických požadavků na výrobky) > spolupráce.

Procesní inženýr - vstřikování plastů

Top Job / Plný úvazek / Jihočeský kraj / 35.1km / Advantage Consulting, Praha

Zahájení nového projektu - Měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - Zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní připojištění) - Příspěvek na dopravu - Příležitost profesního růstu a os.